S námi bydlíte jako v ráji!


Náš tip!Novinka
Prodej
Prodej Rodinný dům Dvougenerační dům 2+1 a 3+1, Zlín

Rodinný dům Dvougenerační dům 2+1 a 3+1

Zlín, ulice Pod Rozhlednou

11 990 000 Kč

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji výjimečnou nemovitost, a sice novostavbu dvougeneračního Baťovského domu ve Zlíně který se nachází v blízkosti centra (místní část Letná, ulice Pod Rozhlednou) který zachovává všechny původní rysy těchto specifických, památkově chráněných domů, zároveň je ale zabalen do moderního a energeticky úsporného pojetí. Dům má dvě samostatné bytové jednotky 2+1 a 3+1, kdy součástí domu je také přilehlý pozemek o výměře 739m2 (možnost vybudování jak případné garáže, tak parkovacího zastřešení nebo okrasné zahrady). Tuto designem moderní a velmi slunnou nemovitost si dovolujeme nazvat novostavbou, proběhla zde totiž radikální rekonstrukce celého původního jednodomku, kdy z původního domu zůstala jen část obvodové konstrukce. Kolaudace proběhla v dubnu 2023.

Bonusem už je jen fotovoltaická elektrárna s připojením do distribuční sítě.

Dům je rozdělen na 2 samostatné bytové jednotky - každá z nich má samostatný vstup a samostatné přípojky inženýrských sítí – měřiče, tzn. elektřina, voda a plyn.

V celém domě jsou nová plastová okna a dveře s trojskly, designové interiérové dveře zn. Hörmann, kvalitní vinylové podlahy a obklady, vestavěné spotřebiče zn. Gorenje, Electrolux a Candy a klimatizace s funkcí tepelného čerpadla od renomované společnosti Sinclair, která samostatně dokáže bytovou jednotku v zimě úsporně vytopit, a v létě naopak dokonale vychladit. Klimatizace je zároveň doplněna o funkci čištění vzduchu. Bonusem už bude jen zpracovaná žádost o připojení fotovolaické elektrárny do distribuční sítě.

V přízemí se nachází bytová jednotka o dispozici 3+1 a podlahové ploše 81,90 m2, do které se vstupuje ze západní strany domu samostatnou chodbou vybavenou vestavěnými skříněmi. K této jednotce náleží i další místnost v podzemním podlaží domu, s možností využití jako pracovna, technická místnost, sklep nebo sklad, a to o výměře 24,4 m2, do které je možné vstupovat jak z bytové jednotky, tak vchodem ze zadní části domu. V této jednotce je kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, myčka nádobí,  vestavěná lednička, elektrická trouba a indukční varná deska. Primárním zdrojem topení a ohřevu TUV je plynový kondenzační kotel napojený na radiátory, dále v chodbě a kuchyni elektrické podlahové topení (doplňkový zdroj vytápění) a v neposlední řadě klimatizace s funkcí tepelného čerpadla zn. Sinclair. Koupelna je v rámci úspory místa vybavena sprchovým koutem, vedle kterého je přípojka na pračku (tu lze případně spolu se sušičkou umístit i do spodní části domu). K této bytové jednotce náleží 2 nově vybudovaná parkovací místa, kterých je v této části Zlína nedostatek.

V prvním patře domu se nachází bytová jednotka o dispozici 2+1 o podlahové ploše 71,20 m2, k níž náleží také samostatná terasa o výměře 11,2 m2 s krásným výhledem na panorama města Zlína. Do bytové jednoty se vstupuje z východní strany domu samostatnou chodbou vybavenou vestavěnými skříněmi za kterými následuje schodiště. V této bytové jednotce je taktéž kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, vestavěná lednička, myčka nádobí, elektrická trouba, mikrovlná trouba a indukční varná deska. Primárním zdrojem topení a ohřevu TUV je plynový kondenzační kotel napojený na radiátory, dále v chodbě a kuchyni také elektrické podlahové topení (doplňkový zdroj vytápění) a již zmíněná klimatizace s funkcí tepelného čerpadla zn. Sinclair. Z obývacího pokoje je samostatný vstup na zmíněnou terasu. K této bytové jednotce náleží minimálně jedno nově vybudované parkovací místo a sklep o výměře 15 m2– technická místnost v podzemní části domu, ke které je samostatný vstup vchodem ze zadní části domu.

Obě bytové jednotky jsou mezi sebou nadstandardně odhlučněny, mimo odhlučnění byl při rekonstrukci kladen důraz i na izolace a celkovou energetickou úspornost, kdy dům splnil podmínky pro udělení dotace NZÚ. Dům má mino jiné zesílené základy a nosnou obvodovou konstrukci, dále i dvojitou izolaci. O provedených pracích je k dispozici obsáhlá projektová a fotografická dokumentace, kdy rekonstrukce podléhala vydanému stavebnímu povolení.

Samostatné bytové jednotky lze koupit i zvlášť a při nepatrné úpravě je lze mezi sebou propojit.

Vlastnické vztahy samostatných bytových jednotek, jsou upraveny v prohlášení vlastníka.

V případě více zájemců o koupi, může prodávající využít pro výběr kupujícího formu aukce. Více informací na telefonu.


Údaje o nemovitosti

  • Číslo:15
  • Typ:Prodej
  • Kategorie:Rodinný dům
  • Velikost:Dvougenerační dům 2+1 a 3+1
  • Lokalita:Zlín
  • Ulice:ulice Pod Rozhlednou
  • Plocha pozemku:739 m2
  • Balkon:Terasa 11,2 m2
  • Parkování:4 místa

Mapa

Makléř

Tomáš Ovčáček

Telefon: 604 510 616
E-mail: ovcacek@realityeden.cz

Fotogalerie


Buďme ve spojení

Máte zájem o naše služby?
Kontaktujte nás!

Zavolejte nám nebo napište e-mail, naši proškolení a profesionální makléři jsou připraveni se Vám věnovat. Velmi rádi Vás také navštívíme osobně, samozřejmě zcela zdarma!

Telefon: 604 510 616